10 Nejlepších dárků na vánoce pro kočky

Ve skrabadlechprokocky.cz jsme na Vánoce připraveni a připravili jsme pro vás hromadu zajímavých dárků pro ty nejhodnější a i trochu zlobivé kočky. Tady je seznam nejoblíběnějších a nejpoužívanějších produktů pro kočky, které seženete na eshopu skrabadlaprokocky.cz  jako nejlepší vánoční dárek

Do 15.12 zaručujeme dopravu kurýrem až k vám domů do 48hod. Poté doprava bude trvat o něco déle, objednávejte prosím včas

1. Naklápěcí miska pro kočky

Největší přání každé kočky – pohodlí u jejich nejoblíbenější činosti. Zvýšená miska lze naklonit na 3 způsoby, vypadá opravdu krásně a snadno se umyje v myčce.  Miska je protiskluzová, takže nebude lítat všude po pokoji. 

Zvýšená miska lze naklonit na 3 způsoby, vypadá opravdu krásně a snadno se umyje v myčce.  Miska je protiskluzová, takže nebude lítat všude po pokoji.

2. Krasný a velký škrábací strom

Škrabadlo Micki nabízí velký počet plošin pro hru. Díky výšce 170cm dodá vaši kočce pocit svobody: lovit a prozkoumávat prostě těšit své instinkty. Ideální pro aktivní kočky a kočičí smečky.

Pouze do Vánoc ho nabízíme za super cenu: béžové za 1790kč a šedé za 1990kč

3. Malé škrabadlo jen pro sebe na chvíli relaxu?

Malé, ale přitom opravdu sofistikované škrabadlo. Kočka si v něm najde několik oblíbených poloh a bude si užívat soukromí anebo rozhledu. Plyšové a extra velký horní pelýšek se zvýšeným okrajem nabízí vašim kočičím přátelům prvotřídní relax. Dvě plyšové jeskyně vytvářejí perfektní místo na schování se a spánek.

Ideální výběr pro menší prostory a v poměru cena/kvalita

4. Space masážní kartáč – relaxační zážitek jako ve Spa

Naprosto bombastická novinka, díky které zažije vaše kočka skvělé pocity jak na masáži.

Pokud vaše kočka nemá ráda vyčesávání, tak tohle změní její názor.

Vyčeše jemně a rychle. Jednoduše se vyčistí pomocí speciálního nástroje, který je u kartáče v balení.

Inovativní. Krásný. Funkční. Lze ho jen doporučit.

5. Běhací kolo pro kočky.

Pokud máte domácí kočku a chcete, aby se měla nejlíp a opravdu hodně se mohla hodiny zabavit a využít energii, která se v ní za celý den lenošení nastřádá tak ji pořiďte běhací kolo. Výbornou zprávou je, že je z masivu. Je tedy hodně stabilní. Je udělané tak, aby nedělalo žádný hluk. Konečně si tedy můžete užít chvíli klidu bez mňau pozornosti. 

6. Měkký pelíšek donut

Správně bychom měli říct hodně měkký pelíšek. Kočky mají rády, když si mohou lehnout do tepla a měkkého plyše na kterém se bude cítit jako v sedmém nebi.

7. Box s překvapením za pouhých 299kč

Nejste si jistí, co dát vaší kočičce anebo sami chcete být překvapení, protože překvapení je to nejlepší na dárku? Objednejte nádherný oranžový ČIČIbox, do kterého namícháme jen to nej, co každý majitel koček a jeho kočka potřebuje. 

8. Interaktivní hračka na palmsky pro kočky

Nebaví vašeho mazlícka nic jiného než jídlo? Konečně existuje hračka, kterou jste ještě nezkoušeli.  Interaktivní hračka na pamlsky! Dá se ji zavěsit úplně kamkoliv, naplnit pamlsky nebo granulkema a zabavit kočku na pořádně dlouho. Výhody jsou jasné:

Pomalé krmení je zdravé pro šelmy

Cítí se bezpečně, když zaměstnávají hlavu

Trénují logiku a uspokojují lovecké instinkty

Vyblbnou se a nevšimnou si, že byli doma sami

9. Trhané maso s opravdovýma krevetama, kachnou, mušlema…

Vaše kočka byla hodná přez celý rok? Zaslouží odměnu pro nejmlsnější jazýček v podobě 12 receptur od značky Canagan. Přece šťedrovečerní večeře má být ta nejhezčí. Tato kohttps://skrabadlaprokocky.cz/?post_type=product&s=canagan+konzervanzerva je jedinečná kvalitou surovin. Poznáte to díky obsahu 19% proteinu. To se jen tak na trhu nevyskytuje.

10. Přepravní taška

Nebaví vas sedět doma? V Čechách a na Moravě je tolik krásných míst, do kterých se dá cestovat autem! Nezapomeňte na svého čtyřnohého kamaráda. S taškou na cestování ho bezpečně vemete s sebou a připevníte za více místech. Navíc kočka se nebude tísnit v malém přepravním boxu a bude se cítit mnohem lépe, jak bude moci pozorovat svět. Prohlašme rok 2022 rokem výletů! P.S.: Hodí se vám k tomu postroj pro kočky, ten máme ihned v několika velikostech XXS-XXL tady