Hodnocení mnohopatrového škrabadla a odpočívadla Aura XL

Pokud jste typický milovník koček a váš dům je „obsazený“ kočkama, pak tohle škrabadlo zajistí vašim mazlíčkům místo ke spánku, hře, odpočinku a škrábání.

Pokračujte ve čtení a zjistěte, proč tento model hodnotíme tak dobře jak pro domácí mazlíčky tak pro majitele.

Přehled a vlastnosti:

Obvykle si noví majitelé koček myslí, že kočky tráví většinu času spánkem. I když je pravda, že kočky tráví několik hodin denně odpočinkem, také mohou být velmi aktivní v noci, zejména během prvních několika let života.

Kočičí stromy určené pro více koček často mají sklon pouze k jednomu nebo dvěma patrům a jediné skrýši. AURA jde nad rámec. Je zřejmé, že návrhář je milovníkem koček. Strom je navržen tak, aby uspokojoval přirozené instinkty pro lezení, škrábání, pronásledování, skákání a lovecké instinkty kočky. Klobouk dolů, to je kočičí strom, který potřebujete, pokud máte koťata, mladistvé a dokonce i starší kočky.

Strom má celkem sedm míst, které mohou kočky použít ke spánku nebo odpočinku. Pokud však máte pět velkých (7kg +), aktivních koček, může se tento strom houpat a kolísat, pokud na něm všechny kočky hrají současně.

  • Více pater
  • Tři rozhledny
  • Dvě skrýše
  • Kvalitní plyš
  • Sisal na většině sloupku
  • Schůdky pro jednoduché lezení
  • Kočičí hračky

Velikost:

Strom je zaměřený na výšku, protože kočky vnímají teritorium i vertikálně. 

Hmotnost: 29 kg
Rozměry: 60 x 55 x 172 cm (Š x H x V)

Design:

Jedná se o víceúrovňový kočičí strom se třemi terasami, třemi rozhlednami a dvěma domečky. Najdete zde také několik připojených hraček. Balení obsahuje náhradní hračky. 

Hračky samotné jsou chlupaté kuličky, které jsou zavěšeny na tenkých kusech sisalového lana.

Hustý a jemný šedý nebo béžový povlak je plyšový a teplý a poskytuje pohodlný povrch pro spánek a hru.

V designu kočičího stromu je několik podpůrných míst. Každý z sloupků je potažen silným sisalem, což poskytuje ideální povrch pro kočky, které potřebují naostřit, zkrátit a vyčistit si drápky.

Protože kočičí strom nabízí skvělá místa pro odpočinek a spoustu možností aktivity, je tento model skvělou volbou, pokud máte aktivní i starší kočky. Tento model je funkční, pokud jde o hru, péči a spánek.

Podpěrné sloupky / stírací sloupky jsou vyrobeny z lepeného recyklovaného kartonu. Navzdory skutečnosti, že nejsou vyrobeny ze dřeva, mohou podpůrné trubky s vysokou hustotou snadno udržet kočičí strom pevně na svém místě, aniž by se třásly nebo kolísaly, když kočky skočí na strom a ze stromu nebo si naostřit drápy.

Zbytek struktury je vyroben z dřevotřískové desky třídy P2, která má certifikaci CARB. Tento materiál je dostatečně odolný a dokáže snadno zvládnout drsné používání a pravidelné používání. Kočičí strom má také velkou rampu, což starším kočkám usnadňuje výstup na další úroveň. Rampa je také pokryta sisalem.

Materiály:

Strom je pokryty tmavě šedým anebo béžovým plyšem s lehce zbarveným sisalem omotaným kolem podpěrných sloupků a zakrývajícím povrch rampy. Plyš se snadno čistí pomocí mýdlové houby nebo hadru nebo dokonce tradičního čističe koberců. Koberec by neměl být nasycen čistícími prostředky, jinak může podpořit růst plísní, pokud není řádně vysušen.

Výkon:

Kočičí strom váží 29 kilo. Hmotnost nejen usnadňuje pohyb kočce po stromu, ale také dodává tolik potřebnou stabilitu.

Strom se během hry nebude třást, nepřevrátí se ani se nebude kroutit, a to ani s několika většími kočičími skoky z patra na patro.

Tento kočičí strom zvládne dvě až tři aktivní kočky. Je vybaven pěti místy na spaní. Celkově je cena správná, strom je dobře stavěný a přichází nabitý několika skvělými funkcemi, které každá kočka bude milovat. 

Výsledek: 

Se škrabadlem Aura si užijete vy a vaše kočky nespočet hodin zábavy. Škrabadlo je vybavené dvěma krychlovými otvory, z nichž oba vytvářejí perfektní místo pro odpočinek během dne a celkem tři rozhledny. Důrazně doporučujeme toto škrabadlo pro každou domácnost s více kočkami. Aura může poskytnout několika kočkám bezpečné a útulné místo k odpočinku.