Blog | Škrabadla pro kočky

Blog

Škrabadla pro velké kočky z celomasivu, ano nebo ne?

Velké kočky jako jsou MAINSKÁ MÝVALÍ, RAGDOLL, BENGÁLSKÁ nebo NORSKÁ LESNÍ KOČKA také potřebují cvičení. A to je jeden z hlavních důvodů, proč je nezbytné koupit správné škrabadlo , které podpoří aktivitu. Nejlepší kočičí stromy pro velké kočky jsou ty, které jsou navrženy tak, aby zvládly jejich silné skákání a byly dostatečně odolné, aby si na nich kočky mohly hrát celé hodiny bez rizika převracení a ulomení.

8 nejpřátelštějších plemen koček

Každý milovník koček zná stereotyp: kočky jsou náladové Existují však plemena, která jsou v komunitě milující zvířata. Jsou známá tím, že jsou více sociální a mazlivější. Která to jsou? 1. Mainská mývalí kočka Existuje důvod, proč tyto kočky mají přezdívku „jemní obři“. Tato přátelská plemena koček obecně dobře vychází s lidmi i jinými kočkami, to […]

Top 5 škrabadel pro kočky (Recenze 2020)

Vyzkoušeli jsme tucty škrabadel, abychom zjistili, který typ nejvíce vyhovuje. Na výsledek měli vliv zákaznické recenze, jednoduchost složení, design a cena. Zúžili jsme výběr na 5 nejlépe hodnocených škrabadel, která jsou běžně dostupná ke koupi u nás na eshopu a zaručí radost a zdraví vaší kočce.

Jak má vypadat složení konzerv pro kočky?

Kočka není všežravec, ale výloženě masožravec. Od této skutečnosti se musí odvíjet i její jídelniček.

Hodnocení mnohopatrového škrabadla a odpočívadla Aura XL

V domácnosti s více kočkami je třeba území spravedlivě rozdělit. Každá kočka by měla mít vlastní patro nebo skrytou oblast na spaní.

Život s kočičím seniorem

Čas je neúprosný a jeho působení dříve či později pocítí každý živý tvor.

Chcete si pořídit kočku? Pět věcí, které byste o nich měli vědět

Jestliže si chcete pořídit domácího mazlíčka – kočku, měli byste si nejprve zjistit pár věcí, abyste se mohli připravit.

Co vyzkoušet, pokud se doma nudíte

Určitě to každý z nás jednou zažil. Sedíte doma, neuvěřitelně se nudíte a takto to jde už několik dní po sobě.

Bengálská kočka: přímo z džungle

V roce 1963 projevila první výraznější zájem o bengálskou kočku chovatelka ze Spojených států amerických Jean Millová.

Sphynx

Sphynx je velice neobvyklé, možná až exotické kočičí plemeno pocházející z dalekého a tajemstvím obklopeného Egypta a z Kanady.

Miminka a domácí zvířátka

Máte doma malou zoo a říkáte si, že už nestačí jen zvířátka a partner? Zřejmě jste se rozhodli rozšířit svou rodinku o mimčo.

Jak si pořídit kočku

Rozhodli jste se pořídit si domů zvířecího společníka a volba padla na kočku.